Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krediyi Kupona Çevirme
Değerli Oyuncularımız;

Burada yüklemelerinizden ya da vip cekilişinden kazandıgınız kredileri kupona nasıl cevireceğiniz hakkında kısa ve görsel anlatımlı bilgiler bulunmaktadır..
1.Adım : Oyunun ana ekranında yazan “Yükleme” butonuna tıklamalısınız.

2.Adım : Açılan pencerede
i. Oyun ismini belirlemelisiniz. Bombom u sectikten sonra ;
ii. Son sunucu yani oynadıgınız ve kuponunuzun bulunmasını istediğiniz sunucuyu belirlemelisiniz.
iii. Altta karakter isimleriniz belirecektir.. İşte burası en önemli ayrıntı buradan eğer karakterinize baglı aynı sunucuda alt karakter varsa onu secmemeye dikkat etmelisiniz.. Bu kısımda kendi karakterinizi secerek alt karakterlere giden ödemeleri engelemiş olursunuz ve yüklemelerinizi her zaman bu sekilde yaparsanız alt karaktere kupon gitmesi gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.
Not: Kredi miktarınızı karakterinizin resminin hemen sağından görebilirsiniz.

3. Adım : 2.adımda yer alan işlemleri dogru sekilde yaptıktan sonra “Sonraki” tuşuna basarak yeni ara yüze geçiş yapınız.

4. Adım : Açılan pencerede sol tarafınızda yükleme secenekleri yer almaktadır.. Siz kredinizi kupona cevirmek istediğiniz için “337 Credits “ yazan secenege tıklamasınız ve önünüze gelen kutucuktan kredi miktarınıza uygun olan krediyi secerek “Ödeme” tuşuna basmalısınız.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi