Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eposta-şifre sıfırlama sistemini doğru kullanabilmek için
Oyun hesaplarınıza ait şifrenizi unutursanız, kayıtlı eposta adresinizi kullanarak hesabınızın şifresini sıfırlayabilmeniz/değiştirebilmeniz için aşağıdaki talimatları adım adım uygulamanızı rica ederiz:

1. Oyundan tamamen çıkın. İşlemler süresince hangi internet gezginini (firefox, chrome, internet explorer, yandex, vb.) kullanacaksanız, o gezgin programın çerezlerini temizleyin. (cccleaner tarzı programlar kullanabilir, ya da internet gezgini programınızın geçmişle ilgili kaydettiği herşeyi silebilirsiniz.)

2. Hesabınızın bağlı olduğu eposta adresini ve Bombom giriş sayfasını aynı internet gezgini program üzerinde açın. Eposta adresinize giriş yapın.

3. Bombom giriş sayfasında dil seçeneğini Türkçe olarak işaretleyin:

4. Bombom giriş sayfasında "Giriş Yap" tuşuna tıkladıktan sonra görünecek olan bölümde "Şifremi unuttum" komutuna tıklayın.

5. Açılan sayfada hesabınızın bağlı olduğu eposta adresini girin.

6. Açılan sayfada eposta adresinizin ve hesap adınızın doğru göründüğünden eminseniz, "Şifre sıfırla" tuşuna tıklayın.

7. Ekranda aşağıda görünen uyarıyı gördüğünüzde "ok" tuşuna tıklayın ve eposta adresinize önceden giriş yapmış olduğunuz diğer sekmeye geçin.

8. 1-2 dakika sonra eposta adresinizde "gelen kutusunu/klasörünü" ve "gereksiz/spam" isimli klasörleri en az ikişer kez kontrol edin. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görünen epostayı bulduğunuzda açın.

9. Açmış olduğunuz şifre sıfırlama kodu epostasında aşağıda görünen koda tıklayın.

10. Açılan sayfada görünen iki boşluğa yeni şifrenizi yazın ve onaylayın (Confirmar).
* Şifrenizi belirlerken lütfen
A. büyük harf B. küçük harf C.Türkçe karakterler (i,ö,ü,ç,ğ,ü) Ç. özel karakterler (%,&,@, vb.) D. rakamlar
türlerinin her birinden karışık sıra ile en az birer tane kullanın.

11. Bombom giriş sayfasına geri dönerek yeni şifrenizle giriş yapmayı deneyin. Başarılı olamazsanız yukarıdaki adımları en baştan itibaren ayrıntılara dikkat ederek lütfen tekrar deneyin.
Bul
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
Eposta-şifre sıfırlama sistemini doğru kullanabilmek için - tarafından altug - 08-18-2024, 05:23 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi